Kam u nás na výlet?

Na tuhle otázku není těžké odpovědět. Okolí Milovic nabízí spoustu možností výletu na krásná místa jižní Moravy. Navštivte Mikulov, Aqualand Moravia nebo Hraniční Zámeček. Využijte rozmanité cyklostezky, které vedou na velmi zajímavá místa jako je Zámek Valtice, letohrádek Kolonáda nebo Janův Hrad. Využijte také množství turistických tras, které jsou vhodné například pro výlety s dětmi.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Majestátní zámky obklopené rozlehlými zahradami, nekonečné dokonale upravené záhony nebo rybníky, jejichž hladinu zdobí lekníny.  Lednicko- valtický areál patří mezi kulturní dědictví UNESCO a jeho návštěvu by jste si rozhodně neměli nechat ujít!

Mikulov

Mikulov

Kam za vynikajícím vínem? No přece do Mikulova! Toto historické město situované na posledních výběžcích Pálavy Vás zaujme množstvím zajímavých míst jako je Kozí Hrádek, Svatý Kopeček, Dietrichštejnská hrobka nebo jeskyně na Turoldu. 

Pálava

Pálava

Středověké hrady, lovci mamutů, tábořiště římských legií a rozmanitá příroda. Slunné stráně Pálavy a rozkvetlé louky si prostě zamilujete. Využijte také přilehlé turistické a cyklistické stezky a prozkoumejte všechna zákoutí tohoto krásného místa. Pálava je příkladem vyváženého vztahu mezi člověkem a přírodou.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Vodní park umístěný nedaleko obce Pasohlávky nabízí zábavu a relax nejen pro děti ale také pro dospělé. Po celý rok můžete navštívit 14 bazénů, 20 tobogánů a 24 saun. 

Valtice

Valtice

Malebné historické město se nachází nedaleko našeho ubytování. Zajeďte se podívat na překrásný Valtický zámek, Belveder, Dianin chrám nebo Kolonádu. Vyhledávaným oblíbeným turistickým cílem je Stezka bosou nohou, díky které se podíváte na zajímává místa a to dokonce i do Rakouska.


Kde nás najdete?

Ubytování „Na Pohodu“

Milovice 82
Milovice u Mikulova
691 88

Tel: +420 775 966 911
E-mail: pohoda.milovice@seznam.cz

Rezervovat ubytování

Ubytování „Vinařský Dvorek“

Milovice 84
Milovice u Mikulova
691 88

Tel: +420 775 966 911
E-mail: vinarskydvorek@seznam.cz

Rezervovat ubytování
Tešíme se na Vaši návštevu!