Ubytování Vinařský Dvorek

Nově postavený podkrovní apartmán na Vinařském dvorku, nabízí ubytování pro 4 - 6 osob s možností KLIMATIZACE za příplatek a je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, pro milovníky cykloturistiky, krásné přírody, historických památek a dobrého vína. Před Vinařským dvorkem se nachází 4 parkovací místa a uzamykatelná kolárka, ve které Vám rádi zapůjčíme kola. NOVĚ Vám na Vinařském dvorku nabídneme bazén s lehátky, posezení, elektrický gril a víno z naší produkce :-)

 

Milí hosté připravujeme pro Vás další NOVÝ APARTMÁN, který bude v jiné budově ve ,,Vinařském dvorku" v přízemí pro max. 6 osob a bude v provozu od 1.5.2023. Vizualizaci najdete ve fotogalerii. Skutečné foto doplníme, jakmile bude apartmán zařízen.

Každý apartmán bude mít své posezení, el. gril a lehátka.

Společný bude dvorek s bazénem.

Celková kapacita na ,,Vinařském dvorku" bude 12 osob, tak ji doporučujeme i pro více známých :-) 

Rezervace již můžete zasílat.

Těšíme se na Vás :-)

 

Vinařský dvorek

Dispozice:

 

1. budova - podkrovní apartmán: zde se nachází 2 dvoulůžkové pokoje a v obývací místnosti NOVÁ rozkládací sedací souprava (pro každodenní spaní) pro další 2 osoby + plně vybavená kuchyňská linka (varná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, myčka, el. trouba a lednice s mrazákem) + posezení, koupelna se sprchovým koutem a WC + předsíň s šatnou.

V obývací místnosti je KLIMATIZACE (za příplatek).

V celém apartmánu je podlahové vytápění.

 

2. budova - nový apartmán v přízemí: zde se nachází pokoj, ve kterém bude dvoulůžko + 2 jednolůžka, obyvací místnost s NOVOU rozkládací sedačkou (pro každodenní spaní) pro další 2 osoby + plně vybavená kuchyňská linka (varná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, myčka, el. trouba a lednice s mrazákem) + posezení, koupelna se sprchovým koutem a WC + předsíň s šatnou.

V celém apartmánu je podlahové vytápění.

Ubytování (1-6 osob)

WiFi

Kolárka

Bazén

Parkování

Gril

Nepřehlédněte také ubytování Na Pohodu

Rezervujte si pobyt

Rezervace pobytu nebyla nikdy jednodušší! Pro rezervaci apartmánu využijte rezervační formulář nebo nám přímo zavolejte na kontaktní telefon +420 775 966 911.

Po odeslání rezervace prosím vyčkejte na rezervační email. Pokud neobdržíte potvrzení do 24 hodin  zavolejte na kontaktní telefon +420 775 966 911.


Kde nás najdete?

Ubytování „Na Pohodu“

Milovice 82
Milovice u Mikulova
691 88

Tel: +420 775 966 911
E-mail: pohoda.milovice@seznam.cz

Rezervovat ubytování

Ubytování „Vinařský Dvorek“

Milovice 84
Milovice u Mikulova
691 88

Tel: +420 775 966 911
E-mail: vinarskydvorek@seznam.cz

Rezervovat ubytování
Tešíme se na Vaši návštevu!